NEVA KAUÇUK 1988’DEN BERİ

Neva Kauçuk ve Plastik Ürünleri İmalatı San. Tic. Ltd. Şti Türkiye’de kauçuk hamuru formülasyonları, kauçuk plakalar, sızdırmalık elemanları, enerji sanayi, otomotiv sanayi, ayakkabı sanayi, endüstriyel merdaneler, tersane-marin ve özel kauçuk teknik parçalar gibi konularda çeşitli sektörlere satış, danışmanlık ve satış sonrası hizmet vermek amacıyla 1988 yılından bugüne Kocaeli’ndeki tesislerinde faaliyete başlamıştır.

HER ZAMAN İLERİYE

NEVA KAUÇUK olarak kalite politikamız;  müşterilerimizin talep ve isteklerine pratik ve geniş zamanlı çözümler üretmeye devam etmektir. Firmamız kendi bünyesinde bulunan reçeteler ile müşterilerine en uygun kauçuk hamurunu üretmektedir. Ayrıca Türkiye ve çeşitli dünya ülkelerindeki lastik fabrikalarından çıkan üretim fazlası kauçuk hamurları (SBR-NR-EPDM-Nitril gibi) ile müşterilerimizin istekleri ve maliyetleri minimum düzeylerde tutmak amacıyla ithalatını yaparak ve taleplere göre formüle ederek sektörde kauçuk hamuru tedariği görevini de üstlenmiştir.

NEVA KAUÇUK ; alanında uzmanlaşmış ekibi ve bilgi birikimi ile markalaşmayı kendine hedef edinmiş kauçuk ürünleri konusunda yerinde çözüm üreten tasarımcı dinamik ve müşterilerinden aldığı güvenle bu yolda, tüm ürün gruplarında her zaman bir adım önde olmayı hedeflemektedir.

MİSYON VE VİZYONUMUZ

Misyonumuz; Yüksek standartlı, kaliteli ve nitelikli müşteri memnuniyetini en üst düzey de tutmak. Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda ve en yüksek kaliteyle tamamlayarak kalıcı eserler yaratmak.

Vizyonumuz; Hizmet verdiği alanlarda saygınlık ve güvenilirlik kazanmış bir kurum, Belirlediği ilke ve hedefler doğrultusunda her geçen yıla oranla istikrarlı bir şekilde büyüyen, Toplumsal sorumluluğun bilincinde, çevreye duyarlı, değerlerine sadık, Kalitenin sektördeki tanımını yansıtan, lider bir firma olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

. NEVA KAUÇUK olarak kalite politikamız;müşterilerimizin Talep ve isteklerine pratik ve geniş zamanlı çözümler üretmeye devam etmektir. • Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli geliştirerek uygulamak

  • Ulusal ve uluslararası yasal sorumlulukları yerine getirmek
  • Müşteri ve tedarikçi beklentilerini iyi analiz ederek çözüm ortağı olmak
  • Çalışanlarının yetkinliğini etkin ve sürekli olarak artırmak.
  • Sosyal sorumluluklara duyarlı olmak.
Menü