1988'DEN BERİ

Neva Ökçe Kauçuk ve Plastik Ürünleri İmalatı San. Tic. Ltd. Şti Türkiye’de ayakkabı kuruluşlarına üretimini yaptığı ayakkabı , taban, ökçe ve pençesi ayrıca süngerli , eva ve kauçuk plaka çeşitleri satış danışmanlık ve satış sonrası hizmet vermek amacıyla 1988 yılından bugüne genel müdürümüz ve kurucumuz olan MEVLÜT ŞEREFOĞLU tarafından Kocaeli’ndeki tesislerinde ŞEREFLİ ÖKÇE adı altında faaliyete başlamıştır. Şerefli Ökçe 1988 yılından itibaren tulum ökçe grubu ile sektöre girmiş müşteri odaklı kalite çizgisini belirtmiştir.1999 yılından itibaren yükselen dünya trendlerini takip edebilmek için kauçuk ökçe ve plaka grubunuda listelerine eklemiştir.

HER ZAMAN İLERİYE

ŞEREFLİ ÖKÇE bugünki adı ile NEVA KAUÇUK olarak kalite politikamız;müşterilerimizin Talep ve isteklerine pratik ve geniş zamanlı çözümler üretmeye devam etmektir. 2010 yılı itibariyle de firmamız Türkiye ve değişik dünya ülkelerindeki lastik fabrikalarından çıkan üretim fazlası kauçuk hamurlarını (SBR-NR-EPDM-Nitril gibi) müşterilerinin istekleri doğrultusunda formüle ederek sektörde kauçuk hamuru tedarikçisi görevini de üstlenmiştir. NEVA KAUÇUK ; alanında uzmanlaşmış ekibi ve bilgi birikimi ile markalaşmayı kendine hedef edinmiş ayakkabı yan sanayi ürünleri konusunda yerinde çözüm üreten tasarımcı dinamik ve müşterilerinden aldığı güvenle bu yolda, tüm ürün gruplarında her zaman bir adım önde olmayı hedeflemektedir.

MİSYON VE VİZYONUMUZ

Misyonumuz; Yüksek standartlı, kaliteli ve nitelikli müşteri memnuniyetini en üst düzey de tutmak. Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda ve en yüksek kaliteyle tamamlayarak kalıcı eserler yaratmak.

Vizyonumuz; Hizmet verdiği alanlarda saygınlık ve güvenilirlik kazanmış bir kurum, Belirlediği ilke ve hedefler doğrultusunda her geçen yıla oranla istikrarlı bir şekilde büyüyen, Toplumsal sorumluluğun bilincinde, çevreye duyarlı, değerlerine sadık, Kalitenin sektördeki tanımını yansıtan, lider bir firma olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

1999 yılından itibaren yükselen dünya trendlerini takip edebilmek için kauçuk ökçe ve plaka grubunuda listelerine eklemiştir.ŞEREFLİ ÖKÇE bugünki adı ile NEVA KAUÇUK olarak kalite politikamız;müşterilerimizin Talep ve isteklerine pratik ve geniş zamanlı çözümler üretmeye devam etmektir. • Kalite Yönetim Sisteminin etkinliğini sürekli geliştirerek uygulamak

• Ulusal ve uluslararası yasal sorumlulukları yerine getirmek

• Müşteri ve tedarikçi beklentilerini iyi analiz ederek çözüm ortağı olmak

• Çalışanlarının yetkinliğini etkin ve sürekli olarak artırmak.

• Sosyal sorumluluklara duyarlı olmak.

Menü