Otomotiv Sektörü

Kendi reçetelerimiz ile otomotiv sanayi parçalarının çalışma alanlarına en uygun kauçuk hamuru karışımlarını müşterilerimizin maliyetlerini gözeterek hazırlamaktayız.
Ürünlerimizin gerekli bütün testlerini bünyemizde gerçekleştirip müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. Güven esasına dayalı ticaretimiz ile müşterilerimizin daimi memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir firma olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Müşterilerimizin karşılaştığı problemleri en uygun ve hızlı bir şekilde ekibimiz ile çözüm bularak müşterilerimizin üretimindeki aksamalarını minimuma düşürmeyi hedeflemekteyiz.

Özel boyutlarda istenilen otomotiv sanayi parçaları için de proje bazlı çalışmalarımız mevcuttur. Müşterilerimizin taleplerini her zaman karşılamak için çözüm odaklı bir çalışma prensibine sahip bir firmayız.

• O-Ringler
• Øiç= 1mm’den Ødış= 450mm’ye kadar üretilebilen o-halkalar otomotiv endüstrisinde özellikle iç donanım parçalarının statik ve dinamik uygulamalarında sızdırmazlık ve/veya kontrollü akış sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Köşeli Halkalar
Øiç= 1mm’den Ødış= 450mm’ye kadar üretilebilen o-halkalar otomotiv endüstrisinde özellikle iç donanım parçalarının statik uygulamalarında sızdırmazlık ve/veya kontrollü akış sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Grommetler
Ødış= 10mm – 450mm arasındaki grommetler kablo koruma, titreşim sönümleme ve ses sönümleme amacıyla kullanılmaktadır.

Sönümleyiciler
Araçlardaki kaput kapağı, bagaj kapağı, yan kapılar ve iç donanımda bulunan kilit sistemlerinde ses ve titreşim sönümleme amacıyla kullanılan parçalardır.

Çerçeve Contalar
Kullanılacağı yuvanın şekline uygun olarak tasarlanmış çerçeve contalar oldukça karmaşık şekillere sahip olabilmektedir. Su pompası, yağ pompası, termostat gibi kullanıldıkları donanımlarda iki yüzey arasında statik olarak sızdırmazlık sağlarlar.

Özel Kauçuk ve Kauçuk/Metal Parçalar
Kullanılmak istenildiği bölge ve çalışma şartlarına (fiziksel ve kimyasal) uygun malzeme seçimi (veya tasarımı) yapılarak üretilen parçalardır. Ürünler, kullanıcı tasarımı ve/veya kullanıcı ile birlikte yapılan tasarım doğrultusunda farklı şekillere sahiptir. Sadece kauçuktan veya metal parçalar ile birlikte vulkanize edilmiş kauçuktan olabilmektedir.

Menü