Savunma Sanayi

Milli savunmanın ülkelerin en büyük bağımsızlık göstergelerinden biridir. Bu alanda yapılan tüm gelişmeler ülkelerin jeopolitik gücünü de yansıtmaktadır. Bu yaklaşım ışığında milli piyade tüfeği, milli savaş helikopteri, milli tank, milli insansız hava aracı, milli hava savunma sistemleri, milli uydu, milli savaş uçağı projeleri kamuoyuyla paylaşılmıştır. Milli savunma sanayimizin son dönemde gelişmelerine paralel olarak birçok sektörü de harekete geçirmiştir. Bunlardan en önemli olanlarından biride tabi ki kauçuk sanayidir. Yedek parça üretimi ve kalitesi burada itici güçtür. Hassas ve komplike sistemlerden oluşan savunma sanayi kendisini destekleyecek ve ihtiyaçlarını karşılayacak yerli tedarikçiler konusunda özenli davranmaktadır.

NEVA Kauçuk olarak bu mili görevin bilinciyle savunma sanayi parçaları tedariğinde hizmet vermektedir.. Kalite ve sistem testlerinden sonra yetkilendirilen şirketimiz savunma sanayimizin ihtiyacı olan tasarım, ürün geliştirme, prototip imalatı, özel imalatlar ve seri imalatları sistematik olarak üretmektedir.

Kendi reçetelerimiz ile savunma sanayinde kullanılan elemanlarının çalışma alanlarına en uygun kauçuk hamuru karışımlarını müşterilerimizin maliyetlerini göz ederek hazırlamaktayız.

Savunma sanayi ürünlerimizin gerekli bütün testlerini bünyemizde gerçekleştirip müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. Güven esasına dayalı ticaretimiz ile müşterilerimizin daimi memnunuyetini her zaman ön planda tutan bir firma olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Müşterilerimizin karşılaştığı problemleri en uygun ve hızlı bir şekilde ekibimiz ile çözüm bularak müşterilerimizin üretimindeki aksamalarını minimuma düşürmeyi hedeflemekteyiz.

Özel boyutlarda istenilen savunma sanayinde kullanılan elemanlar için de proje bazlı çalışmalarımız mevcuttur. Müşterilerimizin taleplerini her zaman karşılamak için çözüm odaklı bir çalışma prensibine sahip bir firmayız.

Menü